Title of ... Description of .. VideoObject

Ostrý zrak. Najlepší výkon. Nulové straty.

Ostrý zrak. Najlepší výkon. Nulové straty. Ostrý zrak. Najlepší výkon. Nulové straty.

Pripravte sa na zážitky. Objednajte sa do 31. marca 2016 na vyšetrenie a získajte zľavu 100 eur na operáciu očí laserom na najmodernejšej očnej klinike na Slovensku.

Až 80% vnemov vnímame zrakom, no uvedomíme si to mnohokrát až vtedy, keď s ním máme problém. Očné lekárstvo predstavuje odbor, ktorý v posledných rokoch zaznamenal výrazný pokrok. Práve očná klinika UVEA Mediklinik v Martine je najmodernejším priestorom na Slovensku, kde sa môžete obrátiť s dôverou, že bude o Vás profesionálne postarané. Personál kliniky má viac ako 20 ročné skúsenosti v odbore a pravidelne sa vzdeláva. Manažment kvality a bezpečnosti Vám zaručuje tie najlepšie výsledky.

Čo predchádza operácii očí?

Pred samotnou operáciou absolvujete u nás dôkladné vyšetrenie. Na jeho priebehu si dávame naozaj záležať, preto sa v priestoroch kliniky môžete zdržať až dve hodiny. Nemusíte sa však obávať, nie je to nič bolestivé ani nepríjemné. Cena vyšetrenia je 20 , objednáme Vás na presný termín, preto nebudete zbytočne čakať. Môžete prísť aj s doprovodom, ponúkneme Vám občerstvenie, k dispozícii je aj bezdrôtové pripojenie na internet a tablet.

Aký typ operácie je pre Vás najlepší?

Po dôkladnom vyšetrení Vám lekár navrhne najvhodnejšie riešenie. Rozhodujúcim faktorom pre typ operácie je výška dioptrií a hrúbka rohovky. Operácia LASEK 6D alebo FEMTO LASIK 6DHD je vhodná pre pacientov s krátkozrakosťou (myopiou) do hodnoty -9,0 (výnimočne i viac) dioptrií a veku nad 18 rokov. Ak sú Vaše mínusové či plusové dioptrie príliš veľké, nemusíte strácať nádej - riešením je výmena vnútroočnej šošovky, tzv. CLE. Aj v tomto prípade sa operácia vykonáva s asistenciou femtosekundového lasera, čo zaručuje mimoriadnu presnosť.

Nadštandardné služby v cene, nič nepriplácate

Na klinike UVEA využívame najmodernejšie technológie. Lasery obsahujú 6D Eyetracker, nemusíte sa teda báť, že by pohyb oka mohol priebeh operácie narušiť. Počas vyšetrenia robíme digitálnu mapu rohovky, čo laicky znamená, že laser využíva informácie o tvare rohovky v každom jej mieste. Výhodou tohto úkonu je efektívnejšia korekcia dioptrickej chyby. Pri operácii typu FEMTOLASIK využívame metódu Z-Lasik, kde laser vytvára tzv. zámkový vzor, ktorý zabezpečuje lepšie hojenie a minimalizuje bolestivosť po operácii. Návrat do práce je možný prakticky už na druhý deň.

Aká je cena operácie?

Klienti, ktorí sa objednajú do 31. marca 2016, získajú z nižšie uvedenej ceny zľavu 100 eur. Zľavy nie je možné kombinovať s inými akciami a zľavami. Po absolvovaní operácie Vám navyše darujeme poukaz na laserovú operáciu v hodnote 100 eur, ktorý môžete venovať vašim priateľom či známym.

 • operácia LASEK 6D cena za oko - 465
 • operácia FEMTOLASIK 6DHD cena za oko - 890
 • operácia vnútroočnej šošovky (CLE) s femto laserom - cena závisí od šošovky

Výhody laserovej operácie očí na klinike UVEA

Pripravte sa na zážitky s novým zrakom

Objednajte sa cez náš kontaktný formulár alebo nám zavolajte na 043 / 401 2604.

Ďaľšie informácie

 • sdo_type: VideoObject
 • sdo_name: Title of ...
 • sdo_description: Description of ..
 • sdo_duration: PT1M33S
 • sdo_contentUrl: http://www.example.com/video123.flv
 • sdo_embedUrl: http://www.example.com/videoplayer.swf?video=123
 • sdo_interactionCount: 1
Ohodnotiť túto položku
(2 hlasov)
 • EN