Title of ... Description of .. VideoObject

Lekáreň

Kladieme dôraz na ponuku kvalitných farmaceutických služieb.

Čo u nás nájdete?

 • Individuálne pripravované lieky
  Individuálne pripravované lieky (magistraliter)
  prirodauvea

  Tieto lieky pripravujeme v súlade so správnou lekárenskou praxou v moderne vybavenom laboratóriu. Medzi základné pripravované magistraliter patria masti, krémy, roztoky, šampóny. Nezľakneme sa ani zložitejších príprav ako sú gély, prášky v želatínových kapsulách a čapíky.

 • Produkty pre novorodencov a deti
  Produkty pre novorodencov a deti
  prirodauvea

  Nájdete u nás náhrady materského mlieka, monitor dychu, biokaše, vnímavé hračky pre tých najmenších.

  Pri laktačných problémoch vieme pomôcť prostredníctvom príslušenstva na uľahčenie laktácie (cievka na kojenie, odsávačky mlieka, zberné nádoby a sáčky, krémy na ošetrenie popraskanej kože) alebo doplnkami výživy pre matku na zlepšenie tvorby materského mlieka.

  Taktiež myslíme na prírodu predajom pomôcok na látkovanie (náhrada jednorazových plienok klasickými prateľnými ).

  Pre moderné mamičky máme v ponuke výrobky firmy Petit Lulu

 • Kozmetika
  Kozmetika
  prirodauvea

  V lekárni nájdete medicinálnu kozmetiku značky La Roche Posay a Bioderma.

  La Roche Posay - ich portfólio vzniká spojením termálnej vody s výnimočnými účinkami a vysokej odbornosti špecialistov na citlivú pleť. Po celom svete ju odporúča viac ako 25000 dermatológov.

  Bioderma - Výroba produktov BIODERMA sa opiera o poznatky o koži a o jej správnom fungovaní. Preto sú do produktov BIODERMA starostlivo vybrané aktívne látky, ktoré sú pokožkou veľmi dobre tolerované.

 • Pleťové krémy
  Pleťové krémy
  prirodauvea

  Pokiaľ Vás trápi suchá pokožka tváre, tak máme v ponuke ručne pripravovaný vitamínový krém priamo v lekárni.

  Vyznačuje sa vysokým obsahom vitamínu A a vitamínu E, má mastnejšiu textúru, preto je vhodný hlavne pre dámy trpiace suchou pokožkou ako denný krém alebo ako výživný nočný krém.

 • Masážné kocky
  Masážne kocky
  prirodauvea

  Ako už z názvu vyplýva, tento špeciálny produkt slúži na premastenie určitej oblasti pokožky tela. Pri dotyku kocky s pokožkou sa teplotou tela roztopí jemná vrstva, pomocou ktorej je možné dané miesto masírovať.
  Okrem čistého kakaového masla obsahuje masážna kocka aj éterické oleje, ktoré zvýrazňujú účinok kakaa a krásne prevoňajú masírované miesto.
  Levanduľová, Škoricová kocka a Mentolová s geraniovým olejom

 • Sypané bylinné zmesy
  Sypané bylinné zmesi
  prirodauvea

  V UVEA lekárni si ctíme liečivú silu prírody a preto pripravujeme priamo v lekárni sypané bylinné zmesi z liečivých rastlín.

  Blahodarné účinky mnohých rastlín sú známe stáročia, ale dôležité je poznať vyvážený pomer jednotlivých bylín potrebný pre želaný účinok.
  Toto poznanie stojí za tajomstvom a úspechom našich bylinných zmesí.

  Zaručená kvalita:
  Samotná príprava je pod kontrolou farmaceutov a pripravujú sa v malých množstvách priebežne počas roka, aby výsledný produkt mal čerstvosť najvyššieho stupňa.

  Špeciálne zmesi:
  Prieduškový pri kašli, Urologický, Na dobrý zrak, Tehotenský, Chrípka a prechladnutie

  Bežné pitie:
  Svieža mäta, Bylinková báseň, Červená pani, Zdravie z lesa

  Originálne balenie
  Jednotlivé sypané zmesi sú balené v originálnych baleniach pripravených na mieru pre UVEA lekáreň. Etiketa obsahuje kompletné informácie o popise, zložení zmesi a návod na správnu prípravu čaju.

  Služby

  • Meranie vitálnych parametrov
   Meranie vitálnych parametrov
  • Odborné semináre pre verejnosť
   Odborné semináre pre verejnosť
  • Odborné poradenstvo
   Odborné poradenstvo

   Tím v lekárni

   Naši lekárnici tu nie sú len na vydávanie liekov. Potrebujete poradiť, ako ich správne užívať?
   Zabudnite na rady z internetu, spoľahnite sa radšej na odborníkov.

   • PharmDr. Katarína Ješková PhD.
    PharmDr. Katarína Ješková PhD.
   • Mgr. Tomáš Sihelský
    Mgr. Tomáš Sihelský
   • PharmDr. Jana Brnová
    PharmDr. Jana Brnová
   • Mgr. Ivan Prokipčák
    Mgr. Ivan Prokipčák

    Zľavy a benefity

    Staňte sa držiteľom vernostnej KARTY
    a získajte mnoho výhod v UVEA Lekárni

    • Slnečné okuliare
     BIELA KARTA+
    • Zlatá karta+
     ZLATÁ KARTA+

     Kontakt

     Zelená 1A, 036 01 Martin
     T 043/4012605 | ETáto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

     OTVÁRACIA DOBA LEKÁRNE
     Po-Pia: 07:00 - 18:00, So: 08:00 - 12:00

     V čase od 16.03.2020 až do odvolania sme upravili naše otváracie hodiny:
     Po-Pia: 08:00 – 17:00, So: 08.00 - 12.00

     Ďaľšie informácie

     • class: lekaren
     • sdo_type: VideoObject
     • sdo_name: Title of ...
     • sdo_description: Description of ..
     • sdo_duration: PT1M33S
     • sdo_contentUrl: http://www.example.com/video123.flv
     • sdo_embedUrl: http://www.example.com/videoplayer.swf?video=123
     • sdo_interactionCount: 1

     Referencie

     V centre našej pozornosti stojí spokojnosť našich zákazníkov

     • Júlia Barlíková

      Klinika, na ktorej sa pracuje s najnovšou technológiou a je tam tím lekárov na vysokej odbornej úrovni. Pán doktor Vida je lekár, ktorý ma vyšetril, pripravil na operáciu a samozrejme aj operoval. Za to mu veľmi ďakujem. Po konzultácii som bola rozhodnutá pre operáciu, ale veľmi som sa bála ako to zvládnem, lebo mi bolo oznámené, že to bude pri vedomí. No musím povedať, že som našla lekára, ktorý aj tento problém zvládol a pekne mi vysvetlil, ako to bude počas operácie a podarilo sa. Klinika UVEA Mediklinik je miesto plné pokoja, správnych ľudí a zanechá vo vás pocit dobre odvedenej práce, preto sa tam vraciam nielen ja, ale aj moji najbližší. A veľa priateľov meria cestu k vám, aj keď je to ďaleko, ale pre svoj zrak robia správne rozhodnutie, lebo u vás sa im dostáva skutočne najlepšie vyšetrenie a následne riešenie problému a ja ďakujem aj za týchto pacientov, že ich neodmietnete. S dôverou budeme využívať vaše služby aj naďalej. S úctou Barlíková Júlia.

      zobraziť viac

      Júlia Barlíková Júlia Barlíková
     • Nikolka Repková

      Píšem za svoju vnučku, ktorú som vzala k vám na vyšetrenie zraku, lebo sme sa obávali, či sú jej očká v poriadku. A tu chcem povedať, že deti asi najviac cítia ten správny prístup lekára a tiež dokážu zhodnotiť vybavenie kliniky, lebo jej slová boli: „ja už inde nepôjdem“. Tak sa jej to snažíme plniť. Odkaz pre pána lekára, pri ktorom bola naposledy: psíka už dostala a teší sa, že príde k vám na vyšetrenie zraku svojej sestry Soničky, lebo bude z nej školáčka a kým sadne do lavice chceme vedieť, že jej očká sú v poriadku.  To je zároveň aj odporúčanie pre rodičov nových prváčikov. Prajeme veľa úspechov a veľa spokojných pacientov.

      zobraziť viac

      Nikolka Repková Nikolka Repková
     • Oľga Tichoňová

      Pani Oľga Tichoňová praje celému tímu UVEA veľa úspechov a požehnania, predovšetkým pánovi doktorovi Niklovi a do budúcnosti praje mnoho spokojných pacientov, tak ako je ona. Je veľmi spokojná. Niekoľkokrát volala, aby osobne zaželala, avšak kvôli pracovnej vyťaženosti lekárov teda želala prostredníctvom telefónu.

      zobraziť viac

      Oľga Tichoňová Oľga Tichoňová
     viac referencií

     Kontakt

     Zelená 1A, 036 01 Martin
     T 043/4012604 | E info@uvea.sk

     OTVÁRACIA DOBA KLINIKY
     Po-Pia: 7.30 - 15.30

     Aktuality

     • Značky: 2021
      TESTOVANIE NA COVID-19 V UVEA MEDIKLINIK TESTOVANIE NA COVID-19 V UVEA MEDIKLINIK

      UVEA Klinika s.r.o. ukončila prevádzku mobilného odberového miesta dňa 31.03.2021. K tomuto dňu ukončujeme realizáciu antigénových testov ako aj PCR testov.

     • Značky: 2021
      V operáciách a vyšetreniach pokračujeme bez obmedzení za prísnych bezpečnostných opatrení V operáciách a vyšetreniach pokračujeme bez obmedzení za prísnych bezpečnostných opatrení

      Napriek tomu, že sa pandémia na Slovensku zhoršuje, v očnej klinike UVEA Mediklinik v Martine bezpečne pokračujeme v starostlivosti o Váš zrak. Pacientom ponúkame možnosť podstúpiť potrebnú ambulantnú alebo operačnú liečbu bez zbytočného odkladu. Ten môže viesť k zhoršeniu zdravotného stavu pacienta aj...

     • Značky: 2020
      V UVEA Vyšetrujeme a operujeme stále bezpečne V UVEA Vyšetrujeme a operujeme stále bezpečne

      V UVEA Vyšetrujeme a operujeme stále bezpečne Bezpečnosť našich pacientov aj personálu je pre nás prvoradá, preto zavádzame testovanie na COVID-19 pred každým zákrokom alebo vyšetrením u nás v UVEA Mediklinik. Využite možnosť preveriť si zrak aj vaše zdravie u nás.

     viac aktualít

     Blogy

     • Značky: juraj halicka
      Jačmeň na oku je bežné, no bolestivé ochorenie. Prečo vzniká a ako ho liečiť? Jačmeň na oku je bežné, no bolestivé ochorenie. Prečo vzniká a ako ho liečiť?

      Hnisavý a bolestivý zápal na okraji viečka, ktorý sprevádza nepríjemné svrbenie a pálenie. Každý, kto sa už s jačmeňom v oku stretol vie, aké „patálie” dokáže spôsobiť. No netreba sa ho báť - vo väčšine prípadov zmizne rovnako rýchlo ako sa objaví. Častým problémom je však chronický jačmeň, ktorý...

     • Značky: peter ziak
      Koronavírus ohrozuje aj vaše oči. Ako sa o ne správne starať? Koronavírus ohrozuje aj vaše oči. Ako sa o ne správne starať?

      Ísť na vyšetrenie k lekárovi počas pandémie sa môže pre niekoho zdať riziko. Čakáreň plná pacientov či blízky kontakt s lekárom môže priniesť obavy, no väčšinou na ne nie je dôvod. Zdravotnícke zariadenia dodržiavajú prísne hygienické štandardy. Aj v súčasnosti sa preto nebojte absolvovať potrebné...

     • Značky: juraj halicka
      Poškodzuje čítanie pri slabom svetle zrak? Poškodzuje čítanie pri slabom svetle zrak?

      Za oknom  je tma a zima, a vy sa tešíte na pohodový večer pri dobrej knihe a tlmenom svetle lampy či sviečok. Prípadne sa plánujete schúliť s deťmi pod deku a pri baterke si čítať zaujímavú knižku. Dokonalá zimná idylka - alebo žeby nie? Od detstva vám predsa každý dookola opakoval, že čítanie pri zlom...

     viac blogov