Title of ... Description of .. VideoObject

Ponuka práce

Ak hľadáte prácu, na ktorú môžete byť hrdý, ste tu správne.

Zanietený tím

Chceme, aby ľudia, ktorí u nás pracujú, vstávali ráno s pocitom, že ich čaká zmysluplný deň. V našom tíme nájdete odborníkov, ktorých práca napĺňa a radi sa o nej rozprávajú. Každý sme iný, no spája nás naša profesionalita a hlad po nových skúsenostiach a vedomostiach. V našich radoch sa potešíme každému talentu.

Lekár

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho teamu hľadáme lekára, ktorý nám pomôže dosahovať našu víziu - poskytovať našim pacientom vysoko odbornú, komplexnú liečbu na jednom mieste, bez obmedzenia z nedostatočného vybavenia, v komfortných, moderných priestoroch, v priateľskej atmosfére s dôslednou organizáciou práce orientovanou voči potrebám pacientov i zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca
  • absolvent vysokoškolského vzdelania druhého stupňa v doktorskom študijnom programe v študijnom odbore všeobecné lekárstvo
  • uchádzač môže byť aj v pred atestačnej príprave resp. po atestácii
  • pri lekároch z praxe sme otvorení aj možnosti prechodu z iného oboru ako je oftalmológia - systém vzdelávania máme tomu plne prispôsobený
Osobnostné predpoklady a zručnosti
  • ťah za využitím príležitosti pre intenzívny odborný a osobný rozvoj
  • otvorenosť a vôľa pracovať s novými technológiami
  • individualizmus sa u nás “nenosí“, kladieme dôraz na vzájomnú spoluprácu, pomoc a zdieľanie poznatkov a informácii
  • úcta a rešpekt k pacientom i na konci pracovného dňa
Zamestnanecké výhody, benefity
  • vzdelávanie je u nás na 1. mieste a preto podporujeme aktívnu participáciu našich lekárov na seminároch a prednáškach ako sú napríklad SFO Paríž či ESCRS (The European Society of Cataract and Refractive Surgeons). Viac o aktívnej činnosti našich lekárov nájdete tu.
  • sme otvorení publikačnej činnosti o čom svedčí aj niekoľko publikovaných kazuistík a článkov našich lekárov (Hodnotenie demarkačnej línie, Pleoptický tréning vo virtuálnej realite či napr. vysokoškolské skriptá Vybrané kapitoly z oftalmológie)
  • práca v rámci moderného nadštandardne vybaveného pracoviska zameraného na komplexnú oftalmologickú zdravotnú starostlivosť
  • možnosť výberu konkrétneho zamerania v rámci oftalmológie podľa Vašich preferencií
  • možnosť rozvíjať svoje zručnosti až na úroveň očnej chirurgie (mikrochirurgia, laserová chirurgia, okuloplastická a estetická chirurgia)
  • možnosť byť súčasťou renomovaného a kvalifikovaného tímu
  • možnosť individuálneho nastavenia pracovného úväzku
  • financovanie vzdelávania
  • zamestnanecké benefity vrátane benefitov pre rodinných príslušníkov
  • karta multisport
Prečo si prácu v UVEA vybrali naši lekári ?
  • prístup našich kolegov - lekárov, ktorí sú ochotní odovzdávať svoje vedomosti a nik nie je odkázaný “sám na seba“
  • nie sme „hodení do vody“ - v úvode sú nám dôsledne vysvetlené procesy priamo v praxi
  • onboarding program - počas zaúčacieho resp. úvodného procesu cirkulujeme na jednotlivých ambulanciách a teda vidíme proces nastavenia z každej oblasti (najčastejšie pri lekároch v pred atestačnej príprave)
  • participácia aj na operáciách
  • samostatne ambulovať začneme až vtedy, keď je to pre nás komfortné (najčastejšie pri lekároch v predatestačnej príprave)
  • každý lekár robí to, čo ho baví - nie sme nútení sa venovať oblasti, ktorá je pre nás nezaujímavá
  • nemáme nočné služby
  • čistá chirurgická práca
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1 500 - 5 000 EUR v závislosti od skúseností resp. odborného zamerania lekára

Sestra inštrumentárka

Sestra inštrumentárka na operačnej sále

Pracovná ponuka zahŕňa refundáciu stabilizačného príspevku pôvodnému zamestnávateľovi a vyplatenie náborového bonusu vo výške jedného mesačného platu.

Mzdové podmienky
  • Sestry absolventky (bez špecializácie): základná mesačná mzda 1250 eur brutto, v rámci zaúčania zabezpečíme prepracovaný adaptačný program a vyplatenie náborového bonusu vo výške jedného mesačného platu.
  • Sestry so špecializáciou: mzda závisí od dĺžky praxe a typu špecializácie, pohybuje sa v rozmedzí od 1300 do 1800 eur brutto, vrátane vyplatenia náborového bonusu vo výške jedného mesačného platu.
Benefity
  • Interné a externé vzdelávanie
  • Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie až do výšky 30 EUR
  • Príspevok na stravu zo sociálneho fondu
  • Zľavy na oftalmologické zákroky pre seba a príbuzných
  • Zľavy v lekárni a optike UVEA
  • Vitamínové balíčky
  • Letné tábory pre deti (zabezpečenie a preplatenie)
  • Zabezpečenie škôlky pre deti počas 2 týždňov prázdnin
  • Zaujímavé teambuildingy a firemné akcie
  • Multisport karta s príspevkom 15 EUR
Pracovná náplň
  • Príprava operačnej sály: sestra inštrumentárka je zodpovedná za prípravu operačnej sály pred každým chirurgickým zákrokom. To zahŕňa dezinfekciu operačnej sály, sterilizáciu nástrojov a prípravu potrebných chirurgických nástrojov a prístrojov
  • Asistencia pri chirurgických zákrokoch: počas operácií sestra asistuje chirurgovi. Jej úlohou je zabezpečiť, aby mal chirurg k dispozícii všetky potrebné nástroje, aby operácia prebiehala hladko a bez problémov.
  • Zabezpečenie prevádzkyschopnosti operačnej sály a plynulý priebeh operácií
Lokalita: UVEA Martin
Typ pracovného pomeru: Plný úväzok, nástup ihneď
Pracovná doba: Pondelok až piatok a bez služieb

Ak máte vášeň pre oftalmológiu, chirurgiu a starostlivosť o pacientov, a radi by ste sa stali súčasťou nášho tímu, neváhajte nám zaslať svoj životopis našej personalistke Ing. Simone Fillovej na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.. V prípade akýchkoľvek otázok ju môžete kontaktovať aj telefonicky na čísle: 0902 541 482

Tešíme sa na stretnutie s vami.

Sestra

KOHO HĽADÁME?

Do našej očnej ambulancie hľadáme sestru, ktorá by chcela odborne a osobnostne rásť pri práci v mladom kolektíve.

Očakávame
  • aktívny prístup k pracovným povinnostiam
  • flexibilitu pri plnení pracovných povinností
  • otvorenosť a vôľu pracovať s novými technológiami
  • radosť z práce v tíme, zdieľanie znalostí s kolegami
  • úcta a rešpekt k pacientom i na konci pracovného dňa
  • vízia budovania „iného“ zdravotníctva
Ponúkame
  • systematické zaškolenie s intenzívnou podporou v skúšobnej dobe, podpora kontinuálneho interného ako i externého vzdelávania
  • príležitosť postupného rastu a výkonu prác v rámci operačných sál na klinike
  • priestor na sebarealizáciu v odborných činnostiach ako aj činnostiach súvisiacich s prevádzkou a rozvojom kliniky
  • proklientskú organizačnú kultúru, priateľskú atmosféru
  • najnovšie technologické vybavenie pracoviska

Optometrista

Do nášho tímu hľadáme optometristu, ktorý víta spoluprácu s lekármi pri riešení komplexných problémov pacientov a zároveň samostatne rieši svoju klientelu na vysokej odbornej úrovni a chce neustále odborne a osobnostne rásť.

Očakávame
  • kvalifikačné požiadavky na výkon práce optometristu
  • znalosti a vedomosti z refrakčných vád
  • aktívny prístup k pracovným povinnostiam a flexibilitu pri ich plnení
Ponúkame
  • intenzívnu podporu pre Váš odborný rast formou vzdelávania a praxe
  • práca na novom modernom pracovisku
  • mladý kolektív, neformálna, priateľská atmosféra na pracovisku
  • priestor na sebarealizáciu v odborných činnostiach
  • adekvátne platové podmienky, sociálny program, benefity pre zamestnancov

Benefity

Každému vyhovuje niečo iné. Na zamestnanecké benefity sa nepozeráme ako na niečo, čo musí mať každá firma. A preto sa s každým zamestnancom snažíme nájsť taký systém finančného a nefinančného ohodnotenia, ktorý mu dáva to, po čom túži a čo si zaslúži. Okrem iného u nás zamestnanci nájdu:

Finančné
  • motivujúce mzdové ohodnotenie
  • program starostlivosti o zamestnancov a rodinných príslušníkov v rámci služieb kliniky a partnerských spoločností
  • karta Multisport
  • príspevok do III. piliera
  • zľavy v optike, lekárni
  • zľavy na zrakové vyšetrenia
  • motivačné odmeny za lojalitu
Nefinančné
  • dôsledný adaptačný plán a mentoring pre nových zamestnancov
  • podpora pri účasti na vzdelávacích aktivitách v rámci SR i v zahraničí
  • otvorenosť a intenzívna podpora profesného rastu zamestnancov
  • adekvátne pracovné zaťaženie s dôrazom na kvalitu nie kvantitu poskytovaných služieb
  • MDD
  • zabezpečenie škôlky počas leta
  • tábor pre deti
  • zážitkové teambuildingy
  • poskytnutie voľna na vzdelávanie

Ďaľšie informácie

  • class: klinika
  • sdo_type: VideoObject
  • sdo_name: Title of ...
  • sdo_description: Description of ..
  • sdo_duration: PT1M33S
  • sdo_contentUrl: http://www.example.com/video123.flv
  • sdo_embedUrl: http://www.example.com/videoplayer.swf?video=123
  • sdo_interactionCount: 1

Kontaktný formulár

* polia označené hviezdičkou sú povinné

Aktuality

  • Značky: 2024
    Svetový týždeň glaukómu Svetový týždeň glaukómu

    V rámci podpory Svetového týždňa glaukómu 2024 vás srdečne pozývame na preventívne skríningové meranie vnútroočného tlaku do našej novootvorenej spádovej UVEA očnej ambulancie v Ružomberku dňa 13.3.2024 v čase od 13:00-15:00h.

  • Značky: 2023
    Nová spádová očná ambulancia UVEA už aj v Ružomberku Nová spádová očná ambulancia UVEA už aj v Ružomberku

    V záujme rozšírenia poskytovania kvalitnej starostlivosti o zrak našich pacientov, sme sa rozhodli otvoriť novú nadštandardne vybavenú očnú ambulanciu na ulici Mostová 32 v centre mesta Ružomberok.

    Keď problémy s tupozrakosťou u detí vyriešime v očnej škôlke Keď problémy s tupozrakosťou u detí vyriešime v očnej škôlke

    Ak dieťa predškolského veku zakopáva alebo žmúri, môže ísť o tupozrakosť. V nízkom veku je dobre liečiteľná, treba však začať skoro a najlepšie v špecializovanej škôlke. V materskej škole Dúhovka sa o deti starajú pedagógovia, ale aj zdravotnícky personál kliniky…

viac aktualít

Blogy

viac blogov