Title of ... Description of .. VideoObject

Nová spádová očná ambulancia UVEA už aj v Ružomberku

Monday, 04 September 2023 10:41
There is no translation available.

V záujme rozšírenia poskytovania kvalitnej starostlivosti o zrak našich pacientov, sme sa rozhodli otvoriť novú nadštandardne vybavenú očnú ambulanciu na ulici Mostová 32 v centre mesta Ružomberok.

Prinesieme vám viac ako len vyšetrenie

Ambulancia zohľadňuje potreby pacientov vo všetkých oblastiach. Vytvorili sme silný tím odborníkov s dlhoročnou praxou, ktorý disponuje prvotriednym prístrojovým vybavením, ktoré prevyšuje štandard bežnej očnej ambulancie. Pre vás to v praxi znamená presnejšiu a rýchlejšiu diagnostiku a kvalitnejšie sledovanie ochorení v priebehu času.

 

Prečo si vybrať očnú ambulanciu UVEA?

UVEA vďaka svojej všestrannosti, ktorá pozostáva z očných ambulancií, optík a kliniky realizujúcej i operačnú liečbu rieši všetky oftalmologické potreby. V prípade, že sa objaví potreba riešiť závažnejšie diagnózy, pacienti majú nárok na prednostný termín priamo v našej očnej klinike UVEA v Martine. Čo zahŕňa aj komplexné riešenia ako operáciu sivého zákalu, sietnice či napríklad refrakčnej laserovej operácie pre odstránenie dioptrií.

 

 

Zabezpečíme pre vás komplexnú starostlivosť

Vy sa len dostavíte na konkrétny termín a my sa o vás ďalej postaráme! Ak na vyšetrení zistíme, že je potrebné aby ste absolvovali zákrok či špecializované vyšetrenie, vieme pre vás zabezpečiť kompletný manažment v očnej klinike UVEA v Martine. Zabezpečíme pre vás objednanie konkrétneho termínu a lekár v ambulancii odkonzultuje všetko potrebné s našim lekárskym tímom v očnej klinike UVEA tak, aby mohla bezpečne pokračovať ďalšia liečba.

 

 

Neodmysliteľnou súčasťou je aj očná optika

Komplexnú starostlivosť o váš zrak dopĺňa očná optika s tímom špecialistov a optometristom – odborníkom zaoberajúcim funkčnosťou ľudského zraku, meraním refrakčnej chyby oka a nastavením presnej okuliarovej korekcie. Ďalej vám náš tím špecialistov v optike pomôže s výberom najvhodnejších okuliarov (rámu i skiel) či šošoviek presne podľa vašich potrieb a životného štýlu. Každému záujemcovi o nosenie kontaktných šošoviek poskytne náš personál aj pomocný zácvik.

 

 

Slovo oftalmológa

„Naša ambulancia má aj vďaka plne funkčnému prepojeniu s klinikou UVEA v Martine množstvo výhod. Ak by som však mala vybrať jednu, tak za mňa je určite veľkým benefitom pre pacienta to, že pokiaľ je potrebné ho dlhodobo sledovať, má pravidelné kontroly zabezpečené v našej ambulancii v Ružomberku a nebude mať problém s dostupnosťou očného lekára.“ – MUDr. Jana Cárachová, lekárka UVEA.

 

Prečo sme sa rozhodli pre otvorenie očnej ambulancie v Ružomberku?

„Jedným z dlhodobých cieľov UVEA je dostupnosť kvalitnej očnej starostlivosti pre pacienta. Preto sme sa rozhodli pre otvorenie ďalšej spádovej ambulancie v Ružomberku. Tá je vybavená špičkovým tímom, zariadením a je plne prepojená s našim pracoviskom jednodňovej očnej chirurgie UVEA v Martine.” – MUDr. Michal Králik, zakladateľ UVEA.

 

Do ambulancie príjimame nových pacientov

 

Kontaktné údaje ambulancie

Adresa: Mostová 32 (medzi parkom Štefana Hýroša a Hotelom Kultúra)

Telefón: 044 / 562 18 93

Email: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Additional Info

  • sdo_type: VideoObject
  • sdo_name: Title of ...
  • sdo_description: Description of ..
  • sdo_duration: PT1M33S
  • sdo_contentUrl: http://www.example.com/video123.flv
  • sdo_embedUrl: http://www.example.com/videoplayer.swf?video=123
  • sdo_interactionCount: 1
Rate this item
(52 votes)

Blogs

more blogs