Title of ... Description of .. VideoObject

Darovať lepší zrak či mladší vzhľad vašim najbližším je to najlepšie vianočné prekvapenie

piatok, 02 december 2022 17:30

 

Pri rozhodovaní, či absolvovať operáciu očí alebo estetický zákrok častokrát zohráva najväčšiu úlohu odvaha a odhodlanie. Niekedy len stačí našich najbližších v dobrom k tomuto rozhodnutiu „postrčiť“ a podporiť ich.

Darovať lepší zrak je originálny a veľmi osobný darček, ktorý mnohým našim pacientom doslova zmenil a pozitívne ovplyvnil kvalitu ich života. Preto sme sa pre vás rozhodli na december pripraviť darčekové poukážky na laserové operácie krátkozrakosti v hodnote :

 • 850€ metóda LASEK 6D*
 • 990€ metóda SMARTSURFACE*
 • 1 390€ metóda RELEX SMILE*

(uvedené sumy sú za obe oči)

Viac informácií o jednotlivých metódach nájdete na : https://www.uvea.sk/sk/kratkozrakost

 

Ak ste si nevybrali z laserových operácii, máte stále možnosť vašich najbližších potešiť aj jednou z vianočných poukážok venovaných estetickým zákrokom, ktoré s veľkou obľubou preferujú najmä dámy :

 • 550€ Operácia horných viečok*
 • od 95€ aplikácia botulotoxínu
 • od 250€ aplikácia kyseliny hyalurónovej

Viac informácii k operácií horných viečok nájdete na : https://www.uvea.sk/sk/korekcia-viecok

Viac informácii k vyhladzovaniu vrások nájdete na : https://www.uvea.sk/sk/vyhladzovanie-vrasok

 

*Tieto poukážky je možné zakúpiť aj vo variante 50% z hodnoty sumy operačného zákroku (príklad : zakúpite poukážku na metódu LASEK v hodnote 425€ a 425€ je potrebné následne doplatiť napr. zo strany obdarovaného)

Ak máte záujem o kúpu darčekovej poukážky či o bližšie informácie, neváhajte nás kontaktovať na telefónnom čísle : 043/4012604 alebo nám napíšte email na : Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

 

Veľmi radi vám s výberom pomôžeme a ešte vám k tomu pribalíme aj darček navyše ! smile Vaša UVEA

A takto vyzerajú poukážky :

Poukážky vám doručíme poštou alebo elektronicky.

Ďaľšie informácie

 • sdo_type: VideoObject
 • sdo_name: Title of ...
 • sdo_description: Description of ..
 • sdo_duration: PT1M33S
 • sdo_contentUrl: http://www.example.com/video123.flv
 • sdo_embedUrl: http://www.example.com/videoplayer.swf?video=123
 • sdo_interactionCount: 1
Ohodnotiť túto položku
(6 hlasov)

Aktuality

 • Značky: 2023
  XXVII. Výročný kongres Slovenskej oftalmologickej spoločnosti Šamorín XXVII. Výročný kongres Slovenskej oftalmologickej spoločnosti Šamorín

  Tak ako každý rok aj túto jeseň sa konal tradičný Výročný kongres Slovenskej Oftalmologickej Spoločnosti, tentokrát v centre X bionic Sphere v Šamoríne v dňoch 20.10.2022 - 22.10.2022. Z Kliniky UVEA sa podujatia zúčastnili p. primár MUDr. Vida a naše lekárky MUDr. Benca Kapitánová, MUDr. Kureková, MUDr....

 • Značky: 2022
  Vianočný príbeh UVEA Vianočný príbeh UVEA

  Ako poďakovanie našim doterajšim pacientom a kolegom sme sa rozhodli tento rok natočiť krátky vianočný príbeh Alžbetky. Dievčatka, ktoré navštevuje očnú škôlku, ktorá je súčasťou našho detského očného centra Dúhovka.

 • Značky: 2022
  Darovať lepší zrak či mladší vzhľad vašim najbližším je to najlepšie vianočné prekvapenie Darovať lepší zrak či mladší vzhľad vašim najbližším je to najlepšie vianočné prekvapenie

    Pri rozhodovaní, či absolvovať operáciu očí alebo estetický zákrok častokrát zohráva najväčšiu úlohu odvaha a odhodlanie. Niekedy len stačí našich najbližších v dobrom k tomuto rozhodnutiu „postrčiť“ a podporiť ich.

viac aktualít

Blogy

 • Značky: 2022 julia hudakova
  Slnečné okuliare potrebujú aj deti. Čo hrozí, ak si v lete dostatočne nechránime zrak? Slnečné okuliare potrebujú aj deti. Čo hrozí, ak si v lete dostatočne nechránime zrak?

  S narastajúcou intenzitou slnečných dní väčšina z nás siaha po slnečných okuliaroch. Aké slnečné okuliare nás najlepšie ochránia, na čo sa pri ich výbere zamerať a na čo si dať pozor? Ochrana očí pred slnkom je mimoriadne dôležitá. Niektoré poškodenia spôsobené UV žiarením sú nezvratné a spôsobujú...

 • Značky: 2022 juraj halicka
  Úrazy očí sú vo vojenských konfliktoch časté. V histórii viedli aj k objavom Úrazy očí sú vo vojenských konfliktoch časté. V histórii viedli aj k objavom

  Podobne ako celý svet, aj UVEA veľmi citlivo a pozorne vníma udalosti na Ukrajine. S vojnou je spojených mnoho závažných a urgentných tém, a jednou z nich je aj otázka zdravotnej starostlivosti o zranených. V reakcii na vypuknutie vojny u našich východných susedov sme sa v UVEA rozhodli pomôcť materiálne, svojím...

 • Značky: peter ziak 2022
  Vplyv lietania na náš zrak Vplyv lietania na náš zrak

  Lenže aj obyčajný pasažier na palube lietadla by sa mal v súvislosti so svojou plánovanou cestou zamyslieť nad svojimi očami a ich prípadnými limitmi. Existujú kontraindikácie lietania v súvislosti s očami? Kedy by sme nemali lietať vôbec a ako vplýva bežné cestovanie vzduchom na naše videnie?

viac blogov