Title of ... Description of .. VideoObject

Operačné zákroky hradené zdravotnými poisťovňami už aj u nás!

utorok, 24 apríl 2018 17:12
Operačné zákroky hradené zdravotnými poisťovňami už aj u nás! Operačné zákroky hradené zdravotnými poisťovňami už aj u nás!

Čaká vás operácia očí a vy sa neviete rozhodnúť, kde ju absolvovať? Prečo si nevybrať najmodernejšiu špecializovanú očnú nemocnicu na Slovensku, kde vám zákrok preplatí zdravotná poisťovňa rovnako ako v štátnej nemocnici?

Operácie odborne a bez poplatkov

Všetky zákroky, ktoré preplácajú zdravotné poisťovne na Slovensku, môžete bezplatne absolvovať aj u nás. „Jedným z kritérií pri rozhodovaní sa pre operačný zákrok očí boli aj finančné možnosti pacientov. Dnes už pri mnohých zákrokoch nemusia pozerať do peňaženky, pretože zdravotné poisťovne im ich preplatia aj v našej súkromnej očnej nemocnici. Operácia sivého zákalu s implantáciou umelej vnútroočnej šošovky, operácia sekundárneho sivého zákalu laserom, plastické operácie mihalníc a laserové operácie rohovky zo zdravotných dôvodov, liečba keratokonusu pomocou crosslinkingu, transplantácia rohovky, operačný zákrok pars plana vitrektómia, ktorý sa používa pri liečbe ochorení sklovca a sietnice a mnoho ďalších zákrokov vieme našim pacientom poskytnúť bezplatne“  hovorí MUDr. Rastislav Vida, primár špecializovanej očnej nemocnice.

Zaujíma vás, či máte nárok na bezplatný operačný zákrok? Informujte sa u nás telefonicky na telefónnom čísle 043 / 401 26 03 alebo vyplnením tohto krátkeho formulára, na základe ktorého vás budeme kontaktovať.

Ďaľšie informácie

  • sdo_type: VideoObject
  • sdo_name: Title of ...
  • sdo_description: Description of ..
  • sdo_duration: PT1M33S
  • sdo_contentUrl: http://www.example.com/video123.flv
  • sdo_embedUrl: http://www.example.com/videoplayer.swf?video=123
  • sdo_interactionCount: 1
Ohodnotiť túto položku
(8 hlasov)