Title of ... Description of .. VideoObject

Zaostrené na váš zrak!

pondelok, 13 november 2017 14:31
Diskutujte v Poprade a dozviete sa viac! Diskutujte v Poprade a dozviete sa viac!

Myslíte, že v okuliaroch vyzeráte dobre, ale bez nich by to mohlo byť ešte lepšie? Aký zákrok by bol pre Vás vhodný? Zaujíma vás ako prebieha taká operácia oka a aké riziká a benefity so sebou môže priniesť? Diskutujte v Poprade a dozviete sa viac!

Pre všetky Vaše otázky UVEA pripravila jedinečný priestor – diskusiu s odborníkmi na tému „LASEROVÁ OPERÁCIA OČÍ: ÁNO ČI NIE?“.

Kedy: 29. novembra 2017 o 16:30 hod.

Kde: kaviareň FOXFORD, kníhkupectvo Martinus

OC Forum, Námestie sv. Egídia 124, Poprad

Po krátkej prednáške o laserových operáciách sa budete môcť spýtať MUDr. Juraja Haličku, PhD. a MUDr. Martina Jurčáka na to, čo vás zaujíma, prípadne čo vás zaujalo v našej ponuke excimerových operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac už teraz, pozrite si krátke video ako taká operácia prebieha.

V prípade, že sa rozhodnete skoncovať s okuliarmi raz a navždy, priamo na mieste máte možnosť dohodnúť si aj termín vášho vyšetrenia na očnej klinike. Ak by ste sa radi objednali hneď, stačí vyplniť tento formulár.

Martinská očná klinika UVEA Mediklinik ponúka svojim pacientom profesionálne poradenstvo a riešenie na mieru vďaka špičkovým technológiám. Ako prvá na Slovensku vykonala femtolaserom asistovanú operáciu sivého zákalu a lieči tupozrakosť pomocou virtuálnej reality v špecializovanom centre, ktoré je prvé a jediné svojho druhu v strednej Európe. Príďte a dozviete sa viac.

Tešíme sa na vás!

Viac informácií o operačných zákrokoch na našej klinike nájdete tu.

Ďaľšie informácie

 • sdo_type: VideoObject
 • sdo_name: Title of ...
 • sdo_description: Description of ..
 • sdo_duration: PT1M33S
 • sdo_contentUrl: http://www.example.com/video123.flv
 • sdo_embedUrl: http://www.example.com/videoplayer.swf?video=123
 • sdo_interactionCount: 1
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)

Aktuality

 • Značky: 2021
  V operáciách a vyšetreniach pokračujeme bez obmedzení za prísnych bezpečnostných opatrení V operáciách a vyšetreniach pokračujeme bez obmedzení za prísnych bezpečnostných opatrení

  Napriek tomu, že sa pandémia na Slovensku zhoršuje, v očnej klinike UVEA Mediklinik v Martine bezpečne pokračujeme v starostlivosti o Váš zrak. Pacientom ponúkame možnosť podstúpiť potrebnú ambulantnú alebo operačnú liečbu bez zbytočného odkladu. Ten môže viesť k zhoršeniu zdravotného stavu pacienta aj...

 • Značky: 2020
  V UVEA Vyšetrujeme a operujeme stále bezpečne V UVEA Vyšetrujeme a operujeme stále bezpečne

  V UVEA Vyšetrujeme a operujeme stále bezpečne Bezpečnosť našich pacientov aj personálu je pre nás prvoradá, preto zavádzame testovanie na COVID-19 pred každým zákrokom alebo vyšetrením u nás v UVEA Mediklinik. Využite možnosť preveriť si zrak aj vaše zdravie u nás.

 • Značky: 2020
  V UVEA vám upravíme nielen zrak, vieme vás aj skrášliť V UVEA vám upravíme nielen zrak, vieme vás aj skrášliť

  Na našej klinike pôsobí viacero skúsených oftalmológov, ktorí vás zbavia napríklad krátkozrakosti, ďalekozrakosti či sivého zákalu. Naša lekárka MUDr. Miroslava Budinská však vyniká aj svojimi znalosťami estetickej medicíny v oblasti tváre. Vďaka jej viac ako 10-ročným skúsenostiam v oblasti oftalmológie,...

viac aktualít

Blogy

 • Značky: juraj halicka
  Oko a omamné látky Oko a omamné látky

  Zdravá zrenica reaguje na zmeny prostredia zmenou veľkosti. V ľudskom oku to funguje podobne ako vo fotoaparáte, ktorého clona sa pri nedostatku svetla rozšíri a pri intenzívnom svetle naopak zúži. K rozšíreným alebo zúženým zreničkám dochádza reflexívne aj pri stresových situáciách, ale môžu byť za neho...

 • Značky: juraj halicka
  Ako sa náš zrak mení v priebehu života? Ako sa náš zrak mení v priebehu života?

  Zrak je náš najdôležitejší zmysel, ktorý sa vyvíja až niekoľko rokov – sprostredkúva nám až tri štvrtiny všetkých vnemov. Uvažovali ste však niekedy nad tým, či svet vidíte v detstve inak, ako v pokročilom veku?

 • Značky: juraj halicka
  Jačmeň na oku je bežné, no bolestivé ochorenie. Prečo vzniká a ako ho liečiť? Jačmeň na oku je bežné, no bolestivé ochorenie. Prečo vzniká a ako ho liečiť?

  Hnisavý a bolestivý zápal na okraji viečka, ktorý sprevádza nepríjemné svrbenie a pálenie. Každý, kto sa už s jačmeňom v oku stretol vie, aké „patálie” dokáže spôsobiť. No netreba sa ho báť - vo väčšine prípadov zmizne rovnako rýchlo ako sa objaví. Častým problémom je však chronický jačmeň, ktorý...

viac blogov