Title of ... Description of .. VideoObject

Zaostrené na váš zrak!

pondelok, 13 november 2017 14:31
Diskutujte v Poprade a dozviete sa viac! Diskutujte v Poprade a dozviete sa viac!

Myslíte, že v okuliaroch vyzeráte dobre, ale bez nich by to mohlo byť ešte lepšie? Aký zákrok by bol pre Vás vhodný? Zaujíma vás ako prebieha taká operácia oka a aké riziká a benefity so sebou môže priniesť? Diskutujte v Poprade a dozviete sa viac!

Pre všetky Vaše otázky UVEA pripravila jedinečný priestor – diskusiu s odborníkmi na tému „LASEROVÁ OPERÁCIA OČÍ: ÁNO ČI NIE?“.

Kedy: 29. novembra 2017 o 16:30 hod.

Kde: kaviareň FOXFORD, kníhkupectvo Martinus

OC Forum, Námestie sv. Egídia 124, Poprad

Po krátkej prednáške o laserových operáciách sa budete môcť spýtať MUDr. Juraja Haličku, PhD. a MUDr. Martina Jurčáka na to, čo vás zaujíma, prípadne čo vás zaujalo v našej ponuke excimerových operácií. Ak sa chcete dozvedieť viac už teraz, pozrite si krátke video ako taká operácia prebieha.

V prípade, že sa rozhodnete skoncovať s okuliarmi raz a navždy, priamo na mieste máte možnosť dohodnúť si aj termín vášho vyšetrenia na očnej klinike. Ak by ste sa radi objednali hneď, stačí vyplniť tento formulár.

Martinská očná klinika UVEA Mediklinik ponúka svojim pacientom profesionálne poradenstvo a riešenie na mieru vďaka špičkovým technológiám. Ako prvá na Slovensku vykonala femtolaserom asistovanú operáciu sivého zákalu a lieči tupozrakosť pomocou virtuálnej reality v špecializovanom centre, ktoré je prvé a jediné svojho druhu v strednej Európe. Príďte a dozviete sa viac.

Tešíme sa na vás!

Viac informácií o operačných zákrokoch na našej klinike nájdete tu.

Ďaľšie informácie

  • sdo_type: VideoObject
  • sdo_name: Title of ...
  • sdo_description: Description of ..
  • sdo_duration: PT1M33S
  • sdo_contentUrl: http://www.example.com/video123.flv
  • sdo_embedUrl: http://www.example.com/videoplayer.swf?video=123
  • sdo_interactionCount: 1
Ohodnotiť túto položku
(0 hlasov)