UVEA Mediklinik - Vernostná akcia UVEA Lekárne

Infolinka: 043 / 401 2604 | E-mail: info@uvea.sk Zelená 1A, Martin 036 01Aktuality

Lekáreň UVEA prichádza s novou vernostnou akciou Lekáreň UVEA prichádza s novou vernostnou akciou
Ohodnotiť článok
(1 Hlasovať)
Označené v
Vernostná akcia UVEA Lekárne - 4.0 out of 5 based on 1 vote

Vernostná akcia UVEA Lekárne

Očná klinika UVEA Mediklinik poskytuje okrem komplexných služieb v oblasti oftalmológie aj službu lekárne, ktorá sa snaží svojim ponúkaným sortimentom splniť želanie každého návštevníka.

Aby lekáreň svojím klientom vyhovela, zamestnáva kvalifikovaných pracovníkov a ponúka široký sortiment tovaru. V lekárni je dostupné kompletné portfólio francúzskej medicínskej kozmetiky Bioderma, Klorane, detská kozmetika Hipp a Klorane Bebe a ďalšie rôzne značky produktov. Nájdete tu bežný sortiment voľnopredajných liekov a výživových doplnkov. Ponuka je taktiež zameraná aj na mamičky, ktoré tu kúpia všetko potrebné pre ich ratolesti. Lekáreň UVEA má dobre zásobené laboratórium, v ktorom zabezpečuje prípravu širokej škály liekových foriem – miešanie mastí, liečivých šampónov, krémov, roztokov, sirupov, príprava čapíkov, antibiotických a protizápalových vkladov a mnohých iných liekov.

Odmeňovanie verných zákazníkov

Keďže je pre lekáreň na prvom mieste spokojnosť zákazníka, od 1. septembra tu bude prebiehať odmeňovanie verných zákazníkov. Ak nakúpite voľnopredajný sortiment v hodnote nad 25 eur, získate odtlačok pečiatky na vernostnú bonusovú kartu UVEA. Za vybavenie vernostnej kartičky nič neplatíte, pri nákupe ju v lekárni dostanete bezplatne. Za každých 5 nazbieraných odtlačkov dostanete milú pozornosť vo forme malého darčeka. Odtlačky možno zbierať do konca roku 2015. Vernostná karta je prenosná, takže vám môže pomôcť zbierať body ktokoľvek, kto navštívi našu lekáreň. V prípade nevyzdvihnutia darčeku sa verní zákazníci báť nemusia, uplatniť si nárok na darček je možný do 15. 01. 2016.

Súvisiace články

  • Deň Srdca v UVEA lekárni

    Dňa 29. septembra 2016 (štvrtok) sa koná celoslovenská kampaň Deň srdca, ku kampani sa pripája aj UVEA lekáreň.

  • Vyhrajte darček z UVEA Lekárne

    Stačí ak v termíne 1.-19. decembra 2014 nakúpite v UVEA Lekárni nad 20 a zaradíme Vás do zlosovania o hodnotné ceny. Výhercov uverejníme na našej stránke, na Facebooku aj priamo v lekárni. Odovzdanie piatich tašiek plných darčekov prebehne odo dňa 22. decembra 2014.