UVEA Mediklinik - Všeobecná zdravotná poisťovňa

Infolinka: 043 / 401 2604 | E-mail: info@uvea.sk Zelená 1A, Martin 036 01Aktuality

Zmluva so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou Zmluva so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou
Ohodnotiť článok
(3 hlasov)
Označené v
Všeobecná zdravotná poisťovňa - 5.0 out of 5 based on 3 votes

Všeobecná zdravotná poisťovňa

Očná klinika UVEA získala zmluvu so Všeobecnou zdravotnou poisťovňou. Pacientom to prináša mnoho výhod. Okrem výrazne zníženej ceny za vyšetrenie sú k dispozícií viaceré operačné zákroky bezplatne, vrátane pooperačnej starostlivosti.

Starostlivosť hradená zo zdravotného poistenia pokrýva napríklad operáciu sivého zákalu, liečbu keratokonusu, transplantáciu rohovky či preplach slzných ciest. Do portfólia hradených zákrokov patria aj indikované plastické a estetické výkony a iné zákroky, ktoré nájdete v cenníku UVEA.

UVEA Mediklinik v Martine je špičkovým pracoviskom očnej chirurgie

Klinika poskytuje očné vyšetrenie pacientom v každom veku, lieči viac ako 98% ochorení a neustále sa snaží zlepšovať kvalitu služieb, ktoré vykonáva pod vedením skúsených očných lekárov s viac ako dvadsaťročnou praxou. UVEA Mediklinik zároveň poskytuje nadštandardné bezplatné služby, ktoré pacientom spríjemnia návštevu zariadenia, ako napríklad občerstvenie a pitný režim, v prípade potreby aj odvoz po operácii do miesta pobytu v rámci Žilinského kraja. Samozrejmosťou je bezbariérový prístup pre ŤZP a vlastné parkovisko.

Súvisiace články

 • Máte viac ako 40 rokov a zlý zrak? Výmena šošovky môže byť lepšia voľba než laserová operácia

  Pri zakalení šošovky oka, tzv. sivom zákale, môže lekár pacientovi odporučiť operačný zákrok, počas ktorého mu zakalenú šošovku vymení za umelú, číru. Počuli ste ale niekedy o tom, že výmena vnútroočnej šošovky sa môže robiť aj vtedy, keď šošovka nie je zakalená? Poviete si, a na čo asi? Na našej očnej klinike sme pomocou tohto zákroku zbavili ďalekozrakosti už nejedného pacienta.

 • Operácia sivého zákalu na jednotku

  Svoju dôveru rozhodla prejaviť referenciou aj pani Zdenka z Ľubochne. Dlhšiu dobu pociťovala obmedzovanie komfortu nosením okuliarov, preto sa rozhodla pre zákrok. Na našej klinike absolvovala operáciu katarakty – sivého zákalu.

 • Kedy operovať sivý zákal?

  Príznaky sivého zákalu môžu byť zo začiatku takmer neviditeľné. Mnohí pacienti preto odkladajú návštevu očného lekára a riskujú oslepnutie. Kedy je vhodný čas na operáciu?

 • Liečba sivého zákalu za 15 minút

  Liečba sivého zákalu prebieha pomocou operácie, ktorá je najčastejšie vykonávaným chirurgickým zákrokom na oku.

 • Nezanedbajte príznaky sivého zákalu

  Podľa štatistík Svetovej zdravotníckej organizácie môže sivý zákal vyvolaný starnutím za viac ako polovicu (51 percent) prípadov slepoty. Po štyridsiatke preto určite nevynechávajte pravidelnú kontrolu u očného lekára.