UVEA Mediklinik - Videogaléria

Infolinka: 043 / 401 2604 | E-mail: info@uvea.sk Zelená 1A, Martin 036 01Klinika

Videogaléria

MUDr. Zuzana Majdová

MUDr. Zuzana Majdová

Od októbra 2015 pracuje v UVEA mediklinik, kde sa venuje prevažne kontrole pacientov v pooperačnom období.

Starostlivosť o pacienta

V centre našej pozornosti stojí predovšetkým spokojnosť pacientov. Uvedomujeme si, aký je vplyv očných vád a ochorení na kvalitu života. Práve preto si vážime dôveru, ktorú nám pacienti vkladajú do rúk.

MUDr. Lenka Jurečeková

Od roku 2001 pracuje ako praktický oftalmológ s bohatými skúsenosťami v diagnostike širokej škály očných ochorení s výraznejším zameraním na diagnostiku a liečbu glaukómového ochorenia.

MUDr. Juraj Halička, PhD.

Počas doktorandského štúdia intenzívne pracoval v neurovedeckom výskume a v tomto smere pokračuje aj naďalej. Na očnej klinike UVEA Mediklinik sa zaoberá výskumom a liečbou amblyopie pomocou 3D virtuálnej reality na zariadení Oculus Rift.

MUDr. Alexandra Sedláková

Je odborníčkou na diagnostiku a liečbu sietnice, laserovú koaguláciu a na intravitreálnu aplikáciu liečiv pri sietnicových ochoreniach.

MUDr. Rastislav Vida

Je špecialistom na diagnostiku a liečbu ochorení sietnice a sklovca, pričom od roku 2009 pracoval ako vitreoretinálny chirurg. Rutinne vykonáva operácie sivého zákalu a venuje sa aj refrakčnej laserovej chirurgii.

Najmodernejšie očné centrum na Slovensku

UVEA Mediklinik je jedným z najlepšie vybavených pracovísk očnej chirurgie v strednej Európe. Poskytujeme očné vyšetrenia klientom v každom veku a dokážeme liečiť viac ako 98 percent ochorení. Používame najkvalitnejšie technické vybavenie. Skúsený tím očných chirurgov pod vedením medicínskeho riaditeľa doktora Petra Žiaka je garantom odbornosti a najlepšej zdravotnej starostlivosti.

Laserová operácia krátkozrakosti

Krátkozrakosť (Myopia) je pomerne častá refrakčná chyba, pri ktorej blízke objekty vidíte dobre, ale máte problém vidieť vzdialené predmety.

Prístrojové vybavenie

UVEA disponuje najmodernejším prístrojovým vybavením, ktoré v súčasnosti existuje na svetovom trhu a napĺňa aj najnáročnejšie požiadavky pacientov.