UVEA Mediklinik - Predstavenie

Infolinka: 043 / 401 2604 | E-mail: info@uvea.sk Zelená 1A, Martin 036 01Klinika

Predstavenie

UVEA Mediklinik je špičkovým pracoviskom očnej chirurgie nielen na Slovensku, ale aj na európskej úrovni. Poskytujeme očné vyšetrenie klientom v každom veku a liečime cez 98% ochorení. Používame to najkvalitnejšie technické vybavenie, aké je vo svete dostupné. Skúsený tím očných chirurgov s viac ako pätnásťročnou praxou je pod vedením medicínskeho riaditeľa doktora Petra Žiaka garantom vysokej odbornosti a najlepšej zdravotnej starostlivosti. Získajte viac informácií o operačných zákrokoch na našej klinike.

Naša misia

V centre našej pozornosti stojí predovšetkým spokojnosť pacientov. Uvedomujeme si, aký je vplyv očných vád a ochorení na kvalitu života. Práve preto si vážime dôveru, ktorú nám pacienti vkladajú do rúk. Našim krédom je, že pomôcť sa dá každému, a preto sa ku každej diagnóze staviame s maximálnym nasadením a zodpovednosťou.

Naša vízia

Očná klinika UVEA Mediklinik je miestom, kam môžete prísť s dôverou, že o vás bude profesionálne postarané. Sú vám k dispozícii ľudia, pre ktorých je profesionalita a korektný prístup k pacientovi životným poslaním. Nájdete tu kolektív, ktorý pracuje v perfektnej súčinnosti v prospech skvalitňovania služieb a vytvorenia príjemného prostredia. Zakladáme si na profesionálnom prístupe, ktorý vás uistí v tom, že ste si vybrali správne.

Predstavenie očnej kliniky

Predstavenie očnej kliniky

Referencie