UVEA Mediklinik - Fakty o laserových operáciách očí

Infolinka: 043 / 401 2604 | E-mail: info@uvea.sk Zelená 1A, Martin 036 01Poradňa Facebook

Fakty o laserových operáciách očí

Šesť minút

Určite vás poteší, že laserová operácia očí netrvá viac ako niekoľko minút. Váš čas šetríme už po príchode na kliniku - objednávame na presné termíny.

Doživotná záruka

O vaše oči sa budeme starať až naveky! Pri laserových operáciách je dĺžka záruky neobmedzená - prípadná dokorekcia pri zákrokoch LASEK a LASIK je u nás bezplatná.

Ušetríte na okuliaroch

Máme pre vás výhodný obchod. Vy zahodíte svoje okuliare alebo kontaktné šošovky, my vám zoperujeme oči a na dlhodobých nákladoch ušetríte stovky alebo aj tisícky eur.

Zrak je v bezpečí

Vaše oči budú u nás v bezpečí. Postaráme sa o ne ako o svoje vlastné. Sú vám k dispozícii ľudia, pre ktorých je profesionalita a korektný prístup k pacientovi životným poslaním.

Väčšina ľudí je vhodná na operáciu

Našim krédom je, že pomôcť sa dá každému, a preto sa ku každej diagnóze staviame s maximálnym nasadením a zodpovednosťou.

Žiadny stres

Dobrý lekár musí byť aj dobrý psychológ. Niekto chce vedieť o operácii všetko, niekto naopak nič. Sme citliví k vašim potrebám. Môžete sa pýtať, na čo len chcete.

Nemusíte sa báť

Stovky spokojných klientov so zdravými očami hovoria za všetko. Zakladáme si na profesionálnom prístupe, ktorý vás uistí v tom, že ste si vybrali správne.

Operácia nebolí

Bezprostredne po operácii môžete cítiť nepohodlie, ale nebude to trvať dlho a po niekoľkých hodinách zabudnete, že ste na operácii vôbec boli. Ale najmä: budete vidieť tak, ako nikdy predtým!

Laser vás nepopáli

Prvý laser zostrojil Theodore Harold Maiman v roku 1960. Laserový zväzok vytvoril tak, že do špeciálnej tyče z umelého rubínu vysielal záblesky obyčajného svetla. Dnešný laser však s prvými pokusmi veľa spoločného nemá. Ten v očnej chirurgii je bezpečnejší a efektívnejší.

Nielen pre mladých

Niektoré operácie majú odporúčanú vekovú hranicu. Neznamená to však, že ak do nej nespadáte, nemôžete operáciu podstúpiť. Je to len odporúčanie, ktoré sa dá korigovať na základe jedinečných vlastností každého oka.