UVEA Mediklinik - Helena

Infolinka: 043 / 401 2604 | E-mail: info@uvea.sk Zelená 1A, Martin 036 01Referencie

Helena

Helena

Helena

Nedá mi, nepodeliť sa s vami o svoje pocity, zvlášť, keď všade dookola počúvame sťažnosti na zdravotníctvo. Preto, že v súčasnosti máte možnosť vybrať si kliniku, kde budete vyšetrení a liečení, vrelo vám odporúčam martinskú očnú kliniku. Prečo? Každý z nás ide k lekárovi s určitým strachom, obavami. Práve na tejto očnej klinike z vás strach opadne a vy získate presvedčenie, že ste si vybrali pre ošetrenie to správne miesto.

Na recepcii očnej kliniky UVEA Mediklinik vás privíta milý, úctivý personál, ktorý vám ochotne zodpovie na všetky vaše otázky a podrobne vás informuje o priebehu vyšetrenia. Nečakáte v čakárni preplnenej pacientmi, nakoľko si pacientov objednávajú s dostatočnou časovou rezervou. Komunikácia cez internet ako aj telefonicky funguje tiež super. Klinika má špičkové, najmodernejšie vybavenie prístrojmi. V ordinácii sa lekár za asistencie minimálne troch sestier venuje len vám. Neuveriteľne ľudský prístup, podrobné vysvetlenie možností liečby.

Získavate tu dôveru, a nebojíte sa opýtať na všetko, čo vás trápi. Vidíte, že ich neženie čas rýchlo to s vami vybaviť, a čím skôr zavolať ďalšieho pacienta. Veľkú pozornosť venujú emocionálnemu stavu pacienta, vytvoriť mu aj pri operácii maximálny komfort. Normálne som sa pri operácii nebála. Proste som si nepripadala ako v nemocnici, ale ako v kruhu svojich priateľov. Som rada, že v tejto uponáhľanej dobe s obrátenými hodnotami existuje lekársky tím, ktorý chápe svoju prácu ako službu chorým.