UVEA Mediklinik - Vyhrajte laserovú operáciu očí na klinike UVEA

Infolinka: 043 / 401 2604 | E-mail: info@uvea.sk Zelená 1A, Martin 036 01Aktuality

Vyhrajte laserovú operáciu očí na najmodernejšej klinike Vyhrajte laserovú operáciu očí na najmodernejšej klinike
Ohodnotiť článok
(4 hlasov)
Vyhrajte laserovú operáciu očí na klinike UVEA - 4.8 out of 5 based on 4 votes

Vyhrajte laserovú operáciu očí na klinike UVEA

Navštívte stánok UVEA na Windows Roadshow 2016 v Žiline a vyhrajte laserovú operáciu očí.

Po minuloročnom úspechu prvej Microsoft Windows Roadshow pokračuje podujatie ďalším ročníkom. Posledná aprílová sobota sa bude niesť v znamení operačného systému Windows, nových hardvérových produktov a hernej komunity Xbox. Dvere akcie Microsoft Windows Roadshow 2016 sa otvoria 30. apríla o 10.00 v žilinskom hoteli Holiday Inn.

Medzi partnermi podujatia je aj UVEA Mediklinik, ktorá vo svojom stánku predstaví virtuálnu realitu Oculus Rift a ponúkne aj bezplatné vyšetrenie zraku. Každý, kto si v stánku UVEA nechá vyšetriť zrak, bude zaradený do súťaže o laserovú operáciu. Vyhodnotenie a odovzdanie ceny prebehne priamo na podujatí o 15.30 hod.

Návštevníkov čaká bohatý celodenný program

Tešiť sa môžete na horúce novinky z oblasti Windows smartfónov, tabletov, notebookov, príslušenstva, virtuálnej reality a omnoho viac. Zapojiť sa môžete do rôznych aktivít, súťaží o vecné ceny. Na svoje si príde aj herná komunita. Pripravené budú konzoly Xbox One s najnovšími hernými titulmi rôznych kategórií a virtuálna realita v podaní HTC Vive.

Pre nadšencov kombinácie motorizmu a technológií bude pripravený elektromobil Tesla. A vyskúšať si budete môcť aj rôzne finty na uľahčenie práce v kancelárskom balíku Office 365. No a chýbať samozrejme nemôžu ani vlajkové lode Microsoft Lumia 950, ktoré si môžete rovnako vyskúšať.

Podrobnosti o podujatí a program nájdete na webe Microsoft Windows Roadshow 2016

Vstup na podujatie je bezplatný, registrácia na mieste bude 30. apríla od 09.30 hod.
Môžete sa zaregistrovať aj elektronicky.

buton-registracia